Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24332433 vai iesniedziet biznesa pieprasījumu tiešsaistē.

SAZINĀTIES

sendvičpaneļu pārklājums

SENDVIČPANEĻU SPECIĀLIE PĀRKLĀJUMI

Sendvičpaneļu apdares loksnes ir izgatavotas no karsti velmēta tērauda. Tērauds no abām pusēm ir pārklāts ar cinka vai alumīnija-cinka aizsargslāni. Minimālais izmantotā cinka slāņa biezums ir 225 g/m² vai 150 g/m² alumīnija-cinka pārklājuma. Par galīgo aizsargkārtu izmanto krāsu. Parasti tā ir poliestera krāsa. Pareiza apdares loksnes pārklājuma izvēle ir pamats ilgstošai paneļu ekspluatācijai.

STANDARD Coat – Reģioniem ar nelielu agresīvo vidi. Objektiem, kas nav pakļauti pārāk lielai UV starojuma iedarbībai.
HDS Coat – Reģioni ar paaugstinātu vides korozijas iedarbību. Reģioni ar paaugstinātu UV starojumu (augstāk par 900 m virs jūras līmeņa).
HDX Coat – Reģioni ar ļoti augstu vides korozijas iedarbību. Reģioni ar ļoti augstu UV starojumu. Objekti, kuriem krāsas stabilitāte un ārējam izskatam ir vairāk kā vidēja nozīme.
FARM Coat – Pārtikas rūpniecība. Agresīva un mitra vide iekšpusē, pieļauts kontaktā ar pārtikas produktiem.
FOOD Coat – Pārtikas rūpniecība. Agresīva un mitra vide iekštelpās. Pieļaujama saskare ar pārtikas produktiem.
FOOD Safe – Saldēšanas un pārtikas rūpniecība. Agresīva un mitra vide iekštelpās. Atļauts kontakts ar pārtikas produktiem.
HPS 200 – Reģioni ar paaugstinātiem vides korozijas apstākļiem. Reģioni ar paaugstinātu UV starojuma līmeni (augstāk par 900 m v.j.l.).
Colorcoat Prisma – Reģioni ar paaugstinātiem vides korozijas apstākļiem. Reģioni ar paaugstinātu UV starojuma līmeni (augstāk par 900 m v.j.l.).

Speciālos objektos (lauksaimniecības, ražošanas), kuros notiek dažādi tehnoloģiskie procesi, saistīti ar kaitīgu ķīmisku vielu izdalīšanos, pastāv risks kontaktam ar kodīgiem šķidrumiem. Mēs piedāvājam vienu standarta pārklājumu, četrus premium klases pārklājumus un trīs speciālu pārklājumu veidus.

Viens no specifiskiem objektu veidiem, kuros tiek uzstādīti paneļi, ir telpas, kas paredzētas dzīvnieku turēšanai. Ideāls pārklājums šādos apstākļos ir FarmCoat.

Galvenā prasība paneļiem izmantojot tos pārtikas ražošanā – lai nenotiktu reakcija saskaroties ar pārtikas produktiem. Tādā gadījumā mēs iesakām izmantot vienu no diviem pārklājuma veidiem, kas pieejami mūsu produktu asortimentā: FoodCoat vai FoodSafe.

Var uzskatīt, ka dažādu vielu un ārēju faktoru iedarbība uz paneļiem aukstumkamerās ir mazāka, tomēr tā pastiprinās zemu temperatūru iespaidā. Vairumā gadījumu būs pietiekoši izmantot kādu no standarta pārklājumiem, tomēr būtu lietderīgi izskatīt FoodCoat vai FoodSafe paneļu pārklājuma izmantošanu.

sendvičpaneļu pārklājumu dati

Optimizēsim un sagatavosim izdevīgāko piedāvājumu!

SŪTĪT PIEPRASĪJUMU