Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-14

T-14 trapecveida loksnei ir ļoti plašs pielietojums. Liela krāsu un pārklājumu pieejamība, tostarp kokam līdzīgu.Iespēja pielāgot loksnes izmēru projektam samazina atkritumu daudzumu un ietekmē izpildes ekonomiju. Piemerota garāžas durvju izbūvei, konteineriem, žogiem, bojāto fasādes elementu maskēšanai, nojumēm, garāžām, fasādēm.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1100 mm
Kopējais platums: ~1161 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 8000 mm
Loksnes biezums: 0,5-1,0 mm
Profila augstums: 13 mm

profilloksne t14

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

cinka pārklājums

Šīs loksnes nepārtrauktā procesā ir karsti cinkotas no abām pusēm, kas aizsargā tērauda serdi pret koroziju. To virsmai var būt īpašs raksts vai arī bez tā. Versiju bez raksta raksturo gluda un viendabīga virsma, kas atbilst visaugstākajām estētiskajām prasībām.

ALUCINKS (AZ 185)

Tā ir tērauda loksne, kas no abām pusēm pārklāta ar alumīnija un cinka sakausējumu, kas ir līdzīgs karstās cinkošanas apstrādei. Pateicoties tam, tas atbilst visstingrākajām prasībām attiecībā uz lokšņu izturību pret atmosfēras koroziju un koroziju mitrā vidē. Tam ir papildu aizsargājošs Easyfilm® polimēra pārklājums, kas arī aizsargā tērauda malas ruļļos un uzlabo virsmas estētiku.

Garantijas laiks: 25 gadi*

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

POLIESTERS Standard (RAL)

Pamata organiskais pārklājums ar biezumu 25 µm. Virsma ir viendabīga, gluda: spīdīga vai metāliska. Materiāls ar ļoti plašu pielietojumu. Tas ir pieejams plašā krāsu diapazonā, kas aprakstīts, izmantojot universālo RAL rakstu grāmatu.

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

MAT 35 Standard (TK)

Tērauda loksnes no abām pusēm pārklātas ar metālisku cinka pretkorozijas slāni, pretkorozijas pārklājumu un no vienas puses ar dekoratīvu organisko pārklājumu. To priekšrocības ietver augstu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un koroziju, izcilu noturību pret formēšanu un augstas estētiskās vērtības. Šī lapa ir pārklāta ar 35 µm matētu organisko pārklājumu ar graudainu tekstūru, kas ir pieejams 9 krāsās ar iespēju piegādāt krāsas ārpus pamata rakstu grāmatas.

Garantijas laiks: 15 gadi.

MAT 35 Standard (TK)

ULTIMAT [UTK] ir 35 mikronus biezs pārklājums, kam ir ļoti augsta izturība pret koroziju un UV starojumu (RC4/RUV4). Tā graudainā struktūra, ko iedvesmojusi daba, atgādina labi zināmo MAT 35 Standard [TK] pārklājumu.

ULTIMAT [UTK] pārklājums nesatur hromu un smagos metālus, un tam ir garantēta krāsu un struktūru atkārtojamība COMPACT SERIES UTK 23, UTK 24, UTK 31, UTK 33 krāsām.

Garantijas laiks: 20 gadi,
30 gadu garantija attiecas uz COMPACT SERIES komplektiem ULTIMAT [UTK] pārklājumā, kas iegādāti kopā ar INGURI noteku sistēmu krāsās UTK 23, UTK 24, UTK 31, UTK 33.

HERKULITS (Hc)

Tas ir pārklājums, kas izstrādāts ciešā sadarbībā ar vadošo laku ražotāju labākajām tēraudlietuvēm Eiropā. Daudzus gadus pētot līdz šim izmantotos pārklājumus un sekojot līdzi klientu vajadzībām, īpašu uzmanību pievēršot jumiķu vajadzībām, ļāva vienā izstrādājumā apvienot tik daudz dažādu priekšrocību. HERCULIT ir poliesters, kas cietināts ar poliuretāniem, ar augstu izturību pret visa veida mehāniskiem bojājumiem, 35 μm biezs.

2022. gadā pēc daudzu mēnešu pētījumiem, izmēģinājumiem un laboratorijas pārbaudēm ieguvām par aptuveni 30% cietāku pārklājumu nekā iepriekšējā versija, tādējādi saglabājot tā biezumu (35 μm) un presējamību. Pateicoties visiem šiem parametriem, tas ir ārkārtīgi izturīgs produkts, kas lieliski derēs visprasīgākajam jumtam.

Garantijas laiks: 40 gadi,
IZI un ZET 55 gadi*

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

ICE COVER® ZM (ICep)

Biezs (35 µm) organiskais pārklājums ar interesantu tekstūru, kas atgādina biezi uzklātu krāsu. Kodols ir tērauda pārklājums ar cinka un magnija sakausējumu, kas nodrošina pastiprinātu aizsardzību pret koroziju. Rezultāts ir ievērojams pretestības pieaugums pret balto un sarkano koroziju C3 vidē.

Garantijas laiks: 35 gadi*

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

SP35 Multilayer (MLT)

40 mikronu bieza poliestera laka ar cinka Z275 vai cinka-magnija ZM120 slāni. To raksturo koksnes izskats un atbilstoša aizsardzība pret koroziju un UV starojumu. Šī kombinācija ļauj izmantot ārpus telpām, īpaši tur, kur nepieciešama augsta izturība pret laikapstākļiem un augsta estētika. Pārklājums ir pieejams arī divkāršā pārklājuma versijā [MLT/MLT].

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Optimizēsim un sagatavosim izdevīgāko piedāvājumu!

SŪTĪT PIEPRASĪJUMU